Dondurma Külah Kabı – Dondurma Külah Kabı Fiyatları

Dondurmanın ilk kez günümüzden 3000 yıl önce Antik Çin’de ortaya çıktığı bazı kaynaklar tarafından desteklenmektedir. Dağlardan toplanan kar ile meyve, bal ve şarabı karıştırarak Çinliler ilk dondurmayı yapmışlar. O günlerden bu günlere gelen dondurma ilk başlarda bardaklarda veriliyordu. Çünkü külahın ortaya çıkması için epey bir zaman vardı. Dondurma Külahın 1896 yılında New Jersey’de İtalyan göçmeni İtalo Marcioni tarafından yapıldı ve 13 Aralık 1903 günü Marcioni adına patenti tescil edildi. Ancak, bu buluşa önceleri pek rağbet eden olmadı.1904 yılında, St. Louis’deki ticaret fuarı sırasında Suriye’den gelme bir şekerci olan E.A. Hamwi, yaptığı gözlemeleri bu külahların içinde satınca, Marcioni’nin buluşuna olan ilgi arttı. Daha sonra dondurmacılar da, o güne kadar çeşitli kaplar içinde sattıkları ürünleri külahla sunmaya başladılar. O günlerden bu günlere hala dondurma külahı dondurma sevenlerin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir.

dondurma-kulahi-kabi-olculeri

Günümüzde birçok dondurma satan firma bulunmaktadır. Tüm bu firmalar arasından müşterilerinizin sizi tercih etmesi için hem ürününüzün hem de ambalajının iyi olması gerekmektedir. Ambalaj hem firmanızın reklamı niteliğinde olmalı hem de müşterilerinizin dondurmalarını daha rahat yeme imkanı sunmalıdır. Bu noktada Mirza Matbaa olarak; firmanızın daha geniş kitlelere ulaşabilmesi adına dondurma külahlarınız için dondurma külah kabı üretimi yapmaktayız.

dondurma-kulahi-kabi-fiyatlari

Dondurma külahları, firmanızın külah tercihine göre farklı boyutlarda olmaktadır. Buna bağlı olarak da dondurma külah kabı ölçüleri çeşitlilik göstermektedir. Kullandığınız külahı firmamıza ileterek, işlerinde uzman grafiker kadromuzla doğru külah kabı ölçüsünü öğrenebilirsiniz. Firmamız tarafından özenle tasarlanıp üretilen dondurma külah kabı baskıları en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkmaktadır. Sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçerek dondurma külah kabı baskı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Menü