Sert Kutu – Kutu Baskı ve Modelleri

Ürün satışlarında ambalaj hizmeti veren özel kutu modelleri, işletmelerin ürünleri güvenle teslim etmesini sağlarken müşterinin ise ürününü güvenle teslim alabilmesini sağlıyor. Kutular birçok malzemeden tasarlanıyor. En kaliteli kutu modelleri şüphesiz sert kutu dediğimiz tok görüntüsüyle dikkat çeken kutulardır. Sert kutuların en büyük avantajı bozulmaması ve hangi boyutta olursa olsun kalitesini yitirmemesidir. Hemen her sektörde kullanılabilen sert kutu modelleri, özel baskılarla kurumsallaştırılabilme avantajına sahiptir. Kurumsal kimlik çalışması kapsamında firma isminizin ve logonuzun yer aldığı sert kutu baskı seçeneklerinden yararlanarak işletmenizin, markanızın kurumsal yönünü öne çıkarabilirsiniz. Karton kutu ambalajlar, sadece müşterilerin ürünle birlikte alıp götürebileceği bir kutu değil aynı zamanda işletmelerin mini stantlarını oluşturuyor. Öte yandan mısır, çekirdek, çerez, simit, tatlı ve benzeri hazır ürünlerin satışında karton kutu baskı tercih ediliyor.

aksesuar-kutusu

Sert Kutu Kullanmanın Faydaları

Sert kutu kullanmak işletmelerin ürün satışlarını kolaylaştırdığı için başlı başına avantajdır. Bunun yanı sıra satılan ürünün muhafaza edilmesi, taşınması karton kutu ile oldukça kolaydır. Plastik poşetler hiçbir şekilde ağır ya da kırılacak eşyaların taşınmasına yardımcı olmaz, şeklinin korunması gereken ürünleri yeterince korumaz. Sert kutu modelleri ise dayanıklı yapısı, değişmeyen formuyla her ürünün sağlam, kolay taşınmasına yardımcı olur. Sert kutu baskı fırsatının olması işletmelerin kurumsallığını, marka yönetimini destekler. Üzerinde logo olan karton çanta ve kutular, aşinalık kazandırdığı için hedef kitlenin genişlemesini sağlar. Karton malzemeler doğada kaybolan ve geri dönüşüm zincirinde yer bulan ürünlerdir. Diğer ambalajlara oranla daha sağlıklı, kaliteli ve faydalıdır. İşletmelerin karton kutu baskı ve karton çanta kullanması daima avantaj kazandırır.  

gida-kutusu

Sert Karton Kutu Fiyatları

Sert karton kutu fiyatları, talep ettiğiniz kutu modelleri ve sipariş sayınıza göre değişkenlik gösterir. Toplu karton kutu baskı satın almak her zaman daha ekonomiktir. Toptan kutu satışı sayesinde küçük işletmeler dahi bütçesini sarsmadan kaliteli, sağlıklı ambalaj hizmeti verebiliyor. Karton kutu çeşitlerimizi web sayfamızdan inceleyerek dilediğiniz ürünü toplu ya da spesifik bir sayıda sipariş edebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm kutu baskı ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

taki-kutusu
Menü