Karton Kutu – Kutu Baskı ve Modelleri

Karton kutu sektörü çok uzun yıllardır diğer sektörleri destekleyen çok önemli iş ağına sahiptir. Küçücük bir marketten dünya devi markalara kadar her sektör, her ticari kuruluş karton kutu baskı çeşitlerine ihtiyaç duyar.  Kutu, içerisine istenilen hemen her şeyin konulup taşınabilmesine ya da bir mekânda içerisinde ürün satılabilen çok yönlü ve dayanıklı bir üründür. Karton kutu modelleri bu yüzden çok zengin bir tasarıma sahiptir. Bazıları bildiğimiz kapaklı kutu formundayken bazı kutu modelleri daha minimal ve ağzı açıktır. Her ihtiyaca göre sıfırdan kutu baskı tasarımı yapılabilir. Bu nedenle işletmeler hatta freelance çalışan kişiler dahi ürünlerini dayanıklı özel kutu ile müşterisine ulaştırabilir. 

asetat-kapakli-karton-kutu

Karton Kutular Nasıl & Nerede Kullanılır?

Karton kutu modelleri sandığınızdan çok daha geniş tasarıma sahiptir. Öyle ki küçücük bir sakız satışı için bile özel kutu tasarımı talep edilebilir. Karton çanta ile birlikte karton kutu ihtiyacını da karşılayan firmamız, karton kutuların en çok kullandığı sektörlerde tercih edilen bir isim haline gelmiştir. Karton malzemenin sağlıklı ve dayanıklı oluşunu seven, firmanın kaliteli bir imaja sahip olmasını isteyen, müşterisine dayanıklı, kaliteli kutu deneyimi sunmayı hedefleyen tüm ticari kuruluşlar karton kutu baskı modellerimizden yararlanır. Kutu ihtiyacı ürün satışı yapan her sektörün temel ihtiyacıdır. Bu nedenle firmalar karton kutu ihtiyaçlarında özel tasarım tercih eder. Bakkal, butik, çiçekçi, hediyelik dükkân, pastane, kozmetik, tekstil, teknoloji, elektronik ve daha yüzlerce farklı alanda ürün sunumunda ya da satışında kullanılan baskılı karton kutu çeşitleri, sipariş üzerine kısa sürede hazırlanır.

baskili-karton-kutu

Karton Kutu Fiyatları

Karton kutu fiyatları, kutunun türüne, boyutuna, sipariş sayısına göre değişik seviyelerdedir. Sipariş vermeden önce özel kutu seçeneklerini incelemenizi ve sipariş adedine karar vermenizi öneririz. Sipariş adedinin arttıkça fiyatının düşeceğini, toptan karton kutu satın almanın her zaman daha avantajlı olduğunu hatırlatmak isteriz. İşletmenizin hizmet kapsamında nasıl, ne boyutta bir kutuya ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra bizimle iletişime geçerek size özel kutu tasarlamamızı sağlayabilirsiniz. En ucuz karton kutu baskı siparişi için daima buradayız. Görüş, öneri ve sipariş için lütfen bizimle iletişime geçin.

karton-kutu-fiyatlari
Menü