karton-canta-modelleri

Karton çanta modelleri günlük hayatımızın birçok yerinde karşımıza çıkıyor. Mağazalardan pastanelere kadar birçok alanda kullanılan karton çantalar, alınan ürünlerin taşınmasını kolaylaştırır. Kartonlar poşetlere oranla çok daha sağlıklı, dayanıklı, kokusuz, temiz, pratik ve şıktır. Karton çanta kullanan işletmeler, bir anlamda doğaya daha saygılı olduklarını gösterirler. Zira plastik poşetler doğada kaybolmayan ve doğaya zarar veren malzemelerdir. Karton, kâğıt ise son derece sağlıklı, içine konulan ürünlerin kokusunu – yapısını değiştirmeyen kaliteli malzemelerdir. Karton çanta baskı seçenekleriyle çantalar işletmeye özel hale geldiğinden aslında karton çantaların kullanımı kurumsal kimlik oluşturmak için önem taşır. Bazı mağazalar sadece hediyelik ürünler için dahi özel karton poşet tercih ederek müşterilerine özenini göstermektedir.  

Karton Çanta Kullanmanın Avantajları

Karton çanta kullanmak işletmelere özel bir saygınlık kazandırıyor. Müşteriler alışveriş sonucunda ellerinde plastik poşetlerle tüm gün gezinmeyi sevmez ama şık, özel tasarım, içini göstermeyen karton çanta modelleri ile günü tamamlayabilir. Mağazanın kullandığı karton poşet mağazanın bir nevi saygınlığını artırır, müşterinin mağazayı tercih etmesini sağlar. Karton ürünler kullanmanın işletmeye avantajları şöyledir: 

  • Markalar doğaya saygılarını kullandıkları ürünle gösterirler.
  • Karton çanta kullanmak plastik poşet kullanan diğer işletmelerden sıyrılmaya ve fark edilir olmaya yardımcı olur.
  • Marka imajını destekler. Markaya olumlu bir izlenim bırakır.
  • Markalar, standart karton poşet haricinde hediyelik karton çanta kullanımıyla müşterilerine kendini özel hissettirir.
  • Karton çanta kullanımı markanın ve işletmenin statüsünü güçlendirir. Müşteriler de bu güçten yararlanır. Poşet kullanmak kötü görünürken özel karton çanta çok daha şık durur.

karton-canta-baski

Karton Çanta Fiyatları

Karton çanta baskı seçenekleri ve karton çanta fiyatları, sanılanın aksine düşük maliyetle satın alınabilecek bir seviyededir. İşletmenizin daha iyi görünmesini sağlamak, müşterilerinize kaliteli taşıma hizmeti ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak için özel karton çanta tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik hediyelik karton çanta modelleriyle farklı bir çanta seçeneğini müşterilerinize sunabilirsiniz. Poşet – çanta deyip geçmeyin, emin olun müşterileriniz iyi görünen, zararlı olmayan, kaliteye her anlamda önem veren işletmelerden alışveriş yapmayı sever ve bu yönde bilinç geliştirir. Karton çanta fiyatları hakkında bilgi almak ya da sipariş oluşturmak için lütfen bizimle iletişime geçin.  

Menü