KARTON BARDAK TUTACAĞI – SLEEVE

Günlük yaşantımızın artık bir parçası olan karton bardak kullanımı ile birlikte tüketicilerin içeceklerini rahat şekilde taşımasına ve tüketmesini sağlayan ürün ihtiyaçları da arttı. Bunlardan biri de içeceğin tüketimini kolaylaştıran ürün olan Karton Bardak Tutacağı.

kraft-paper-cup-sleeve

Rivayete göre vaktiyle kahvesini veya çayını alıp giden insanlar ellerinin yandığı gerekçesiyle ikinci bir bardak istiyor ve bu ikinci bardağı ilkinin üzerine geçirerek ellerinin yanmasını önlüyorlarmış. Zamanla bu talep çok ciddi bir maliyet haline gelince, ortaya bu karton bardak tutacağı çıkmış.Bir diğer ismi de karton sleeve olarak bilinen bardak tutacağı özellikle çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin karton bardakta el yakmadan içilmesine olanak sağlamaktadır.                              

karton-bardak-tutacagi

Baskılı karton bardak tutacağı promosyon ürünü olarak da kullanılmaktadır. Müşterilerine üzerinde kendi logolarının basılı olduğu karton bardak tutacakları hediye eden şirketler, bir yandan müşteri memnuniyetini arttırırken bir yandan da marka bilinirliklerini arttırırlar.

karton-bardak-tutucu

Karton Bardak Tutacağı ürünlerimiz geri dönüştürülebilir kağıttan üretildiğinden çevre dostudur. %100 doğaya geri dönüşen kağıttan ve ondüleden imal edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü