Hediye Zarfı

Kimileri için sevgisini göstermenin bir yolu, kimiler içinse teşekkür ya da özür mahiyetindeki hediyeler için kullanılan hediye zarfı, özenle seçilmiş veya hazırlanmış hediyelerin muhafaza edilmesini ve daha şık bir sunuma sahip olmasını sağlayan paketlere verilen genel isimdir. Daha çok kırılgan olmayan, kolay taşınabilir kumaş ürünleri vb. hediyeler için tercih edilse de küçük şişeli parfüm ya da hobi malzemeleri için de tercih edilebilir. Her çeşit ve boydan hediye için özel olarak tasarlanabilir, sipariş edilebilir. Yapışkanlı, standart modelleri bulunur ve hediyenin boyutuna göre farklı büyüklük seçenekleri mevcuttur. Daha kişiselleştirilmiş istekler için zarf baskı seçenekleri de mevcuttur. Bu sayede özel mesajlar içeren baskılı kraft zarflar ile hediyeler paketleyebilir ya da mesajlarınızı iletebilirsiniz. Mirzamatbaa.com olarak farklı modeller ve farklı materyaller ile üretilmiş zarf çeşitlerimiz ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

KRAFT HEDİYE ZARFI

Doğal ve şık olmayı sevenler için, kraft hediye zarfı oldukça uygundur. Günümüzde doğal ürünlere olan ilginin artmış olmasıyla bu ürünler çokça tercih edilir. Geri dönüştürülebilir ve tamamen doğal selülozdan üretiliyor olması kraft zarf için yeterli bir tercih sebebi iken buna minimalist moda akımı da eklenebilir. Zira şıklığı sadelikte arayanlar için doğal ipler ve yazılarla doğal ve oldukça güzel görünen hediye paketleri yapılabilir. Kahverengi ve krem tonları doğal görünümünü desteklerken, kraft kâğıdının kalın ve pürüzlü yapısı ona yine doğallık ve kendine has bir görünüm katar. Ayrıca sıradan hediye paketlerinse kraft kâğıdı kullanmak, paketlenen hediyenin dış koşullardan daha az etkilenmesini sağlar. Gün ışığını diğer paketleme seçenekleri göz önünde bulundurulduğunda daha çok engelleyen kraft kâğıtları aynı zamanda yırtılmaya ve katlanmaya daha dirençlidir. Bu, paketlerinizin daha özenli; derli toplu durmasını sağlar. Suya dayanıklılığının da diğer modellere oranla bir nebze daha fazla olması, yine kraft kâğıdının tercih edilme sebeplerindendir. Daha kurumsal olmak isteyen firmalar ya da hediye zarfına samimi mesajlar eklemek isteyenler içinse baskılı zarf tercih edilebilir. Hediyenin içeriğini ihtiva eden mesajlar ya da firmaların logoları için baskı seçenekleri de mevcuttur.

Kraft hediye zarfları yanında, hediyelerinin yanında sevimli notlar göndermek isteyen kişiler ya da ürünleri yanına notlar eklemek isteyen firmalar için küçük zarf çeşitleri tercih edilebilir. Farklı renk seçenekleri ve yine tercihen değiştirilebilen boyutları ile küçük zarf çeşitleri hediyelere ve ürünlere renk katacaktır. Hediyelerin kişiye özel olması gerçeği göz önünde bulundurulduğunda paketlere iliştirilmiş küçük not zarfları, hediyeleri daha değerli kılar. Yalnızca not eklemek için değil daha küçük hediye parçaları için de kullanılabilir. Aldığınız bir gömleğin yedek düğmelerini sıradan naylon hediye paketleri yerine ayrıca bir zarf içinde paketinize eklemek hediyenizi hazırlarken ne denli özen gösterdiğinizi kanıtlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü