Hamburger Kutusu

Hepimiz, son yıllarda fastfood ürünlere karşı daha ilgiliyiz. Özellikle hamburger gibi fastfood restoranlarda kolaylıkla hazırlanan ve hızla temin edilebilen yiyecekler, zamanın değerli olduğu bu yıllarda oldukça rağbet görüyor. Durum böyleyken firmalar, bu hızlı tüketimde müşterilere kolaylık oluşturmak ve ürünlerin muhafaza edilmesini sağlamak için hamburger kutusu kullanırlar. Hamburger kutuları paket servislerde, restoran, kafe, küçük ya da büyük çaplı işletmeler; burger satışı yapan herhangi bir yerde kullanılabilir. Genelde paket serviste gönderilen ürünün zarar görmemesi ve yiyeceğin kolay taşınması için kullanılsa da bazı butik restoranlarda servis için de kullanılabilir. Patates ve burgerlerin aynı kutuda servis edilmesi dolayısıyla sık rastlanılmasa da servis esnasında kullanılması olağandır.Yağ geçirmeyen yapısından dolayı burger yanında gönderilen soslar  kutu içine dökülerek kullanılabilir ve bu, ürününün tüketilmesini kolaylaştırır.

Burger Kutusu 

Fastfood restoran ya da burger satışı yapan diğer tüm işletmeler için burger kutusu birkaç farklı açıdan önemlidir. Bunlardan ilki firmaya özel baskı seçenekleri ile burger kutusu satın almaktır. Bu sayede kutu üzerinde konumlandırdığınız firmanıza özel logo ve bilgiler ile bilinirliğinizi arttırabilir, müşterileriniz ile bağ kurabilirsiniz. Günümüzde firma ile müşteri arasındaki güven firmanın hizmetinden sonra, bilinirliğinden geçmektedir. İkinci önemli kısım ise kutuların, paketleme yapılmış hamburgerlerin güven içerisinde müşteriye ulaştırılabilmesini sağlamasıdır. Burgerler, iki hamburger ekmeği arasına özel seçilmiş iç malzemelerin ve sosların koyulması ile yapılır. Bu durum çoğu fastfood ürününden daha dayanıksız ve şekli bozulabilir kılar. Kraft hamburger kutusu ile hem dış etkenlerden koruyabilir hem de kraft malzemenin dayanıklılığı sayesinde yiyeceğin şeklinin bozulmadan müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hamburger Paket Servis Kutusu

Paket servis konusunda genelde bristol kâğıdından yapılmış kutular tercih edilir. İç dış laminasyonlu bu ürünler sayesinde burgerler ya da yanına koyduğunuz patatesler güneş, su gibi dış etmenlerden korunurken aynı zamanda yağların ve sosların da dışarıya çıkmasına engel olur.  Bu nedenle hamburger paket servis kutusu tercihinde malzeme seçimi önemli bir noktadır. Doğru paket kutusu seçimi müşterilerin yiyecekleri tüketme esnasındaki konforunu doğrudan etkileyecektir. Herkes burgerlerin ne kadar yağlı ve soslu olabileceğini bilir ve taşınma esnasında bu iç malzemelerin dağılması, akması hiç de hoş olmaz. Bu nedenle özel yalıtımlı hamburger paket kutusu ürünlerimiz ile sizlerleyiz. Geçme kilitli ve laminasyonlu kutularımız farklı ve firmanıza özel baskı seçenekleri ile mirzamatbaa.com’da. Geçme kilitli tasarımlar paketleme ve taşınma esnasındaki potansiyel sorunları engelleyip daha konforlu bir taşımaya imkân sunarken iç ve dış laminasyon sayesinde paketlenmiş yiyeceğin ısısı muhafaza edilip müşterilere henüz sıcakken teslim edilebilir. Ayrıca bol soslu ve çoğu zaman akışkan iç malzemeler kullanılan bu yiyecekler için, malzemelerin taşınma ve servis sırasında akmasının önüne geçilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü