E-Ticaret Ambalaj – E-Ticaret Paketleme Ürünleri

Yeni işinizde başarılar dileriz. Günümüz şartlarında bir işletmeyi kurmak ne kadar zorlu ise bu işi ilerletip markalaşmakta bir o kadar zordur. Markalaşmanız için sizlere elimizden geldiğince uygun fiyatlı ambalaj ürünleri sunmak için çabalıyoruz. Sizde e-ticarete yeni başlamış ve sermayeniz kısıtlı ise basit ama markanızı ön plana çıkartacak ve kaliteli bir görünüme kavuşturacak pratik ambalaj ve paketleme ürünlerini bir arada bulabilecek ve fikir oluşturacaksınız.

Marka isminiz ve logonuz hazır ise ürününüzü en iyi sergileyecek ambalajlama malzemesini seçmeniz gerekiyor çünkü internet üzerinden satın alınan ürünlerde ambalajlama çok önemli ürünü sattıran bir nevi ambalajı oluyor.

Mirza Matbaa olarak web sitemizde ihtiyaçlarınızı derleyip topladığımız bir kısım oluşturduk.

Mağaza bölümünde sizler için hazırladığımız ürünler  Pelur kağıtlar , Stickerlar, Kargo Zarfları, Kağıt Çantalar, Beden Sallantı Kartları, Hediye Paketleri, Etiketler, Teşekkür Kartları gibi ürünler sizler için hem az adetli alabileceğiniz hem de çok işinize yarayacak ürünlerdir.

logo-baskili-sticker

Sizde farklı kombinler ile ihtiyacınız olan siparişlerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bütün kombinlerinizde kullanabileceğiniz başlıca ürün Logo Baskılı Stickerları ürünüze yapıştırabilir, pelur kağıtlarınızı birbirine yapıştırıp güzel bir görünüm elde eder, hediye paketlerininiz kapaklarına süs olarak kullanabilir, Kutularınıza ilk siz açın stickerı  ile güvenli satış yapabilirsiniz.

baskisiz-pelur-kagit

Baskısız Pelur Kağıt alıp logo baskılı sticker ile tamamlayabilir veya Kraft Hediye paketlerine logonuzu bastırabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi dış etkenlerden korumuş olursunuz.

logo-baskili-kraft -hediye-paketi

Müşterilerinize ilgi ve alakanızı göstermek için Logo Baskılı Kraft Hediye Paketleriniz içine Teşekkür Kartı yazıp değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.

logo-baskili-kraft-canta

Yüz yüze satışlarda ürünlerinizi Logo Baskılı Kağıt Çantalar ile sunmanız müşteri için olumlu bir görüş oluşturur ve sokaklarda, caddelerde bir nevi bedava reklamınız olur.

sallanti-karti

Ürünün ölçüsünü özelliklerini ve nerede hangi şartlarda üretildiğini gösteren bir Sallantı Kartı yaptırmakta işinize verdiğiniz değer ve kaliteyi işaret edecektir.

logo-baskili-pelur kagit

Logo Baskılı Pelur Kağıt ürünlerinizi ambalajlamada en basit yöntem olsa da pelur kağıdın ipeksi dokusu ile ürününüze kaliteli bir duygu katar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü