Baskılı Takı Kutusu – Çekmeceli Takı Kutusu

Baskılı Takı Kutusu

Kolye, bileklik, küpe gibi çeşitli aksesuarların muhafaza edilmesi için kullanılan ürünlere takı kutusu denilmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen takıların, düzenli bir şekilde saklanılmasına dikkat edilmektedir. Özellikle kıyafet kombinlerinde kullanılan aksesuarlar olmazsa olmaz parçalardan biridir. Bu anlamda takılara her zaman ihtiyaç olduğundan birçok bijuteri firması da bulunmaktadır. Ambalaj ürünü olarak da geçen bu kutular farklı ölçülerde zengin renk ve model seçeneğine sahiptir. 

Takı çeşitleri ister günlük kullanımda ister özel günlerde kullanabileceğiniz tamamlayıcı aksesuarlardır. Herkesin de bildiği üzere hediye alınmak istenildiğinde akıllara ilk gelen şeylerden de biridir. Bu sebeple birçok firma veya kişiler, özel baskılı takı kutusu tercih etmektedir.  Aynı zamanda kalın karton malzemeden üretilen mukavva takı kutusu son derece dayanaklı bir yapıdadır. Sağlamlığı sebebiyle kargolarken yurtiçi ve yurt dışı gönderimlerinde de oldukça uygundur. İsteğe göre her ölçüde ve modelde takı kutusu üretimi yapılmaktadır. Modeller yuvarlak, kare ve dikdörtgen gibi farklı olarak çeşitlendirilebilir. Bijuteri sahipleri birbirinden kaliteli ve göz alıcı ürünlerini, en doğru şekilde müşteriye sunmak istemektedir. Bu sebeple son derece şık ve ilgi çekici bir ambalaj çeşidinde özel olarak tasarlanan kutular en ideal seçimdir. İşletmecilerin ürünleri baskılı takı kutusu içerisinde satışa sunmaları, müşteri potansiyeli açısından da önem taşımaktadır. Tasarım aşamasında firmanın logosu ve iletişim bilgilerinin yer alması, hem akılda kalmak hem de iyi bir izlenim bırakmak için en iyi tercihtir.

Çekmeceli Takı Kutusu

Tamamlayıcı parçalar arasında yer alan takılar, her yaşta kişinin kullanabileceği ürünlerdir. Bu sektörde satış hizmeti veren firmalar, ürünlerini alıcıya büyük bir özenle sunmaktadır. Başta kuyumcular olmak üzere bijutericiler de firma imzasını taşıyan özel baskılı takı kutusu tercih etmektedir. Birçok çeşitte üretimi yapılan kutuları renk, desen veya baskı fark etmeksizin sipariş verilebilir.  Kolye, küpe ve bileklik gibi aksesuarlar, isteğe göre çekmeceli takı kutusu içerisinde de sunulmaktadır. Genelde kuyumcular tarafından daha sık tercih edilen bu modeller, değerli olan maden ve taşlardan yapılan takılar için iyi bir seçimdir.

Takılar tamamen göze hitap eden eşyalar olduğundan dolayı paketlemesinde kullanılan kutular da son derece şık ve kaliteli olmalıdır. Saklama kutusu ne kadar düzgün olursa ürünler de bir o kadar ilgi çekici olmaktadır. Takıların boyutlarına göre kutu seçimi yapılması önemlidir. Farklı tasarımlarla üretildiği gibi kutunun içerisine koyulacak aksesuarın çeşidine göre de tasarım yapılabilmektedir. Daha çok set halinden satılan takılar için mıknatıslı katlanabilir takı kutusu tercih edilmektedir. Özellikle çoğu insan bu gibi özel kutuları yıllarca takılarını korumak adına sakladığı için önemli bir yere sahiptir. İmalatında birinci sınıf malzemeler kullanılarak birçok ölçüde şık ve kaliteli kutular üretilerek geniş bir alternatife sahip olmaktadır. 

Menü