Baskılı Pelur Kağıt – Pelur Ambalaj Kağıdı – Pelur Kağıdı


Pelur kâğıt, yarı saydam bir görüntüye sahip pürüzsüz dokuda, ince ve hafif yapıda olan bir ambalaj çeşididir. Yüzde yüz selülozdan üretilen bu kâğıt türü, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ayakkabı, gıda, giyim, tekstil ve paketleme gibi birçok sektörde tercih edilen çok amaçlı bir üründür. Aynı zamanda sağlıklı ve gıda ürünleriyle teması uygun olmasından dolayı gıda sektöründe de fazlasıyla talep görmektedir. Pastanelerde, catering şirketlerinde, restoran ve fast food gibi yemek firmalarında paketleme ve servis için en ideal ürünlerden biridir. Tekstil sektöründe de kullanımı son derece yaygın olan pelür kâğıt, satışa sunulan ürünlerin korunaklı olması açısından paketleme yapılırken kullanılmaktadır. Ayakkabı ve çanta üreten firmalar ise ürünlerini hem korumak hem de görsel açısından daha iyi bir görünüme sahip olmak için tercih eder.

Günümüzde ambalaj ürünleri arasında sıkça kullanılan pelur kâğıdı, hafif ve ince yapısından dolayı çok çabuk şekil alabilen bir kâğıt çeşididir. Farklı tasarımlarla üretilebildiği için birçok üreticinin tercihi olmuş durumundadır. Çoğunlukla satışa sunulan ürünlerin sunumlarında kullanılan bir paketleme ürünü olan pelur kâğıdı, baskılı ya da baskısız gibi seçeneklere sahiptir. Birçok ambalaj ürünün satışını yapan mirzamatbaa.com çeşitli ayrıcalıklarıyla satış hizmeti sunuyor. Birden fazla matbaa ve ambalaj ürünlerinin yer aldığı sitemizde pelur kâğıt çeşitlerini de kolaylıkla görebilirsiniz.

BASKILI PELUR KAĞIT                                              

Her türlü ebatta ve renkte üretilen pelür kâğıdı, baskı uygulanarak farklı tasarımlarda yapılabilmektedir. İster renkli ya da düz bir şekilde isterseniz baskılı olarak tercih edebilirsiniz. Firmamızda birden fazla pelür kâğıdı çeşidi bulunmaktadır. Pelur ambalaj kâğıdı, baskılı pelur kâğıt ve pelur kâğıt olarak seçeneklerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza göre 20 gr ve 32 gr şeklinde gramajlarda farklılık göstermektedir. Pelur ambalaj kâğıdı, farklı tasarımlarla ürettiğiniz ürünlerin paketlemesinde kullanabileceğiniz muhteşem bir üründür. Özel baskılı pelur kâğıt, marka logosunu veya sloganını kâğıt üzerine baskı yaptırarak ürettiğimiz bir kağıttır. Bu sayede ürünlerinizi sadece paketlemekle kalmayıp reklam aracı yapabilir ve firmanızı tanıtabilirsiniz. Şimdilerde oldukça popüler olan özel baskılı pelur kâğıt çeşidimizde en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir. Hem markalaşmak adına hem de sunumda şık bir görünüm elde edilmesini sağlayan eşsiz bir üründür.

Yıllardır matbaa sektöründe olan mirzamatbaa.com birden fazla matbaa ve ambalaj ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Birinci sınıf malzemelerle her bir ürünü büyük bir özenle üreterek kaliteli ürünler elde etmektedir. Ayrıca uygun fiyatlarla güvenle alabileceğiniz gibi ihtiyacınız olan çoğu şeyi de kolaylıkla bulabilirsiniz.  Pelur kâğıdı fiyatları gramaj ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Sizler için en kaliteli ve en uygun ürünleri hizmetinize sunmaktayız. Fiyat bilgisi ve sipariş oluşturmak için sitemizde yer alan iletişim bölümünden arayabilir ya da whatsAp üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Menü