Ürünlerinizin kargolama sürecinde büyük rol oynayan kargo paketleri, ürünlerin hem güvenliği açısından hem de zarar görmemesi için üretilmiş bir ambalaj çeşididir. İnternet üzerinden herhangi bir şey satın alındığında dikkat edilen kısımlardan biri de kargodur. Özellikle kargom nasıl gelecek endişesini fazlasıyla yaşayan kişiler vardır. Bu anlamda kargo paketleri gerek güvenliği gerekse sunumu olsun e-ticaret alışverişi yapımında önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

Sıradan kargo poşetlerinin yanı sıra kraft kargo paketi insanlar üzerindeki algıyı olumlu anlamda değiştirmektedir. Burada en büyük etken ise kâğıdın malzemesinin doğal olması ve dokusundaki sıcaklığıdır. Aynı zamanda doğa dostu olan kraft paketler tercih edilen ambalaj ürünlerinin arasında ilk sırada yer alıyor. Tamamen saf selülozdan üretilen bu kağıtlar geri dönüşüm özelliği taşımaktadır. Kraft kargo paketi, ürünlerimiz arasında en ideal kargo ürünüdür. Diğer paketlere göre daha kalın bir yapıya sahip olması dayanaklı olmasını sağlamaktadır. Kraft kargo zarfı dünya genelinde de naylon kargo poşetlerinin yerini almış durumunda. Birçok büyük firmalar bile kargolarını kraft kargo paketi ile göndermeye başlamıştır. Birden çok ayrıcalık sağlayan mirzamatbaa kargo paketlerinizi özelleştirmek adına baskılı şekilde de üretim yapmaktadır. Kendi logonuzu kullanacağınız baskılı kargo paketi seçiminiz, müşterileriniz için de iyi bir tercih olacaktır. Hatta bu sayede markanızın ücretsiz reklamını bile yaparak birçok kitleye ulaşabileceksiniz.

Kullanım açısından oldukça geniş bir alana sahip olan kraft paketler sadece kargoda kullanılmakla kalmaz. Ayrıca hediye paketi olarak da kullanabileceğiniz bir ürün niteliğindedir. Gönderilen hediyelerin sevdiklerinize şık bir sunumla ulaştırabilmeniz mümkün. Kargo paketlerinde olduğu gibi hediye paketlerinde de istenilen tasarımda üretim yapmaktayız. Baskılı hediye paketi aynı zamanda sevdiklerinizi özel kılmasını sağlayacağı için akılda kalması açısından iyi bir fikirdir. Sıradan bir hediyeyi bile kraft hediye zarfıyla birleştirince ortaya şık bir sunum çıkacaktır.

UYGUN UCUZ KRAFT PAKETİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte doğal olan şeylere de oldukça özlem duyar olduk. Çevre dostu olan kargo paketi de bu eksikliğimizi biraz olsun giderebilmekte. Doğal malzemelerden yapılan kraft kâğıdını, kargo paketi ve hediye paketi üretimimizde severek kullanmaktayız. Tercih sebeplerimizden biri ise naylon zarflardan daha kalın ve dayanaklı olmasıdır. Kâğıt gramajını piyasadaki diğer ürünlere göre daha kalın bir yapıda satışa sunmaktayız. Genelde 80-90 gr kullanılırken biz gramajı daha yüksek bir şekilde 140 gr kâğıt kullanarak üretim yapıyoruz. Daha güvenli ve muhtemel bir zarara karşı kullanılan kargo paketlerinde güvenlik ön plandadır. Ürettiğimiz kraft kargo zarflarını 1,5 yapışkanlı bant çekerek ürünlerinizi daha güvenli bir şekilde ulaşması için üstün bir çaba gösteriyoruz. Kraft kargo paketlerine alternatif olarak beyaz renk kuşe kâğıt kullanarak da üretim yapmaktayız. Baskılı ve baskısız olarak 100 adetten başlayan uygun fiyatlarla alım fırsatlarını mirzamatbaa’da yakalayabilirsiniz.

Menü